Moja aktywność poselska w PE, cd. (cz. IV)

7/ Kilkanaście wywiadów do ogólnopolskiej prasy, w tym cytowane moje wystąpienie na Komisji Zatrudnienia i Spraw Społecznych (EMPL) w prasie niemieckiej („Bundesdeutsche Zeitung”:

22. FEBRUAR 2016 - „Herausforderungen für Europa” - Der Konsens über zu ergreifende Maßnahmen wurde auch hinterfragt. Der polnische EU-Abgeordnete Czeslaw Hoc (EKR) bezeichnete manche Vorstellungen als „Wunschdenken“: „Jedes Land hat seine eigene nationale Identität. Integration ohne Anpassung ist eine Utopie.“ (z niem.: „Wyzwania dla Europy”. Zgadzano się również z konsensusem w sprawie środków, które należy podjąć. Polski eurodeputowany Czesław Hoc (ECR) określił niektóre pomysły jako "myślenie życzeniowe": "Każde państwo ma swoją tożsamość narodową. Integracja bez adaptacji jest utopią. ")
https://bundesdeutsche-zeitung.de/…/schlechte-arbeitsmarkti…

B. NASZ WYWIAD. Europoseł PiS odpowiada Platformie: "Żadnego polexitu nie będzie. To mrzonki, chora wyobraźnia totalnej opozycji". z dn. 28 sierpnia 2018 r.
https://wpolityce.pl/…/409680-nasz-wywiad-hoc-odpowiada-po-…

C. „[TYLKO U NAS] Europoseł Cz. Hoc: Bałtyk umiera przede wszystkim przez nieprawidłową i fikcyjną strategię KE” z dn. 28 stycznia 2019 r.
http://www.radiomaryja.pl/…/tylko-u-nas-europosel-cz-hoc-b…/

D. „NASZ WYWIAD. Hoc o głosowaniu totalnej opozycji w PE: "Wszystko jest zrobione po to, żeby uderzyć w delegowanego polskiego pracownika" wPolityce.pl, z dn. 30 maja 2018 ·
https://wpolityce.pl/…/396541-nasz-wywiad-hoc-o-glosowaniu-…

E. [TYLKO U NAS] Europoseł Cz. Hoc: Polska „przeszkadza” UE w wejściu na drogę do przepaści”. z dn. 16 luty 2019 r.
http://www.radiomaryja.pl/…/tylko-u-nas-europosel-cz-hoc-p…/

F. „NASZ WYWIAD. Hoc o Timmermansie: "Nie ma prawa zepchnąć nas do narożnika w negocjacjach. Jeżeli ma być kompromis, to konkretny". z dn. 10 czerwca 2018 r.
https://wpolityce.pl/…/398833-nasz-wywiad-hoc-o-timmermansi…

G. NASZ WYWIAD. Hoc o głosowaniu totalnej opozycji w PE: "Wszystko jest zrobione po to, żeby uderzyć w delegowanego polskiego pracownika" z dn. 30 maja 2018 r.
https://wpolityce.pl/…/396541-nasz-wywiad-hoc-o-glosowaniu-…

H.”[TYLKO U NAS] Europoseł Cz. Hoc: Europa Środkowo-Wschodnia, ale i Południowa – zaczyna lgnąć do Polski i ogrzewać się światłem naszej prawdy” z dn. 28 stycznia 2019 r.
http://www.radiomaryja.pl/…/tylko-u-nas-europosel-cz-hoc-e…/

I. „UE chce wprowadzić „ACTA 2”? Czesław Hoc alarmuje: „To jest nałożenie kagańca na cały internet”, w Dolnym Śląsku. Com, z dn. 26 czerwca 2018 r.
http://wdolnymslasku.com/…/ue-chce-wprowadzic-acta-2-czesl…/

J. „[TYLKO U NAS] C. Hoc: Chcemy mieć silną drużynę po to, by Polska była zauważona w Europie” z dn. 20 lutego 2019 r.
http://www.radiomaryja.pl/…/tylko-u-nas-c-hoc-chcemy-miec-…/

K..”NASZ WYWIAD. Odszkodowania za opóźnienia pociągów? Europoseł Hoc: Będą bez jakiejkolwiek klauzuli dotyczącej „siły wyższej”. z dn. 8 grudnia 2018 r.
https://www.nakolei.pl/nasz-wywiad-odszkodowania-za-opozni…/

i inne...