Dobra Zmiana rządu Prawa i Sprawiedliwości zagościła już na stałe na Pomorzu Środkowym! Jest Moc!

Dzieje się wiele dobrego! Wizyta min. MEN Anny Zalewskiej w Koszalinie! Następnie - Konwencja „O Wsi na Pomorzu Środkowym” z udziałem min. rolnictwa Krzysztofa Jurgiela!

Jest nowy szef struktur Prawa i Sprawiedliwości okręgu 40, Koszalin, Minister w Kancelarii Pani Premier, nasz Poseł na Sejm RP Ziemi Koszalińskiej - Paweł SZEFERNAKER, mój godny następca, mój młody Przyjaciel, z innowacyjnym spojrzeniem i skuteczny ambasador Pomorza Środkowego. Jest precyzyjna strategia rozbudowy silnych struktur powiatowych i gminnych PiS! (Statut partii nie pozwala mi łączyć funkcji posła do PE z Prezesem Zarządu Okręgowego).

Jest nowy Zarząd Okręgowy PiS Okręgu Koszalińskiego. Oto Prezydium: Prezes - Paweł Szefernaker, Wiceprezes - Czesław Hoc, sekretarz – Krzysztof Nieckarz, skarbnik – Małgorzata Golińska, członkowie Prezydium: poseł Stefan Strzałkowski, radny do Sejmiku Henryk Carewicz (i na następnym Zarządzie, zostanie dokooptowany do Prezydium, wicewojewoda - Marek Subocz). Powołano pełnomocnika do budowy Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości Oddz. w Koszalinie – Krzysztofa Wróblewskiego oraz mianowano pełnomocnika PiS gminy Mielna i Będzina – Andrzeja Starkowskiego!