Absurdy w PE!

Szalejący terroryzm w Europie! Rośnie liczba ataków na Polaków w Wlk. Brytanii na tle rasowym! Na granicach państw Europy budowane są zasieki i mury! Lawinowo rośnie liczba uchodźców (na zaproszenie A. Merkel)! Brexit! Strach na ulicach, itd. - i co robią elity UE? Na życzenie totalnej i sfrustrowanej opozycji ... zajmują się rzekomym zagrożeniem demokracji w Polsce! O, sancta simplicitas!
Główne "zarzuty" Unii dotyczą: TK, ustawy aborcyjnej, Puszczy Białowieskiej, kwestia wolnych mediów i reformy wymiary sprawiedlwiości ....
Oto moja opinia:

1/ "Zamachowcy" z opozycji, którzy spowodowali zamęt wokół TK, obecnie krzycza o zamachu!? Całkowite Kuriozum!

2/ Puszcza Białowieska umiera, ponieważ ignoranci i pseudoekolodzy dopuścili się dramtycznych zaniedbań i działań antyrozumnych! Obecnie rząd PiS w sposób naukowy i racjonalny - ratuje nasz skarb narodowy! (vide- poniżej na fb moja argumentacja).

3/ Projekt dotyczący aborcji, po pierwsze jest projektem obywatelskim, po drugie nie jest jeszcze procedowany w Sejmie, a po trzecie - instytucje europejskie nie mają prawa ingerować w zasady moralne i zasady życia rodzinnego państw członkowskich.

4/W sytuacji, gdy tzw. mainstreamowe media zasilane wielomilionowymi dotacjami z budżetu państwa bądź spółek skarbu państwa uprawiały przemysł pogardy - to byly wolne media, gdy dotacje dramatycznie zmniejszono, stworzono pluralizm w w mediach i powstają media narodowe - to zagrożenie demokracji...

5/ Prawo i Sprawiedliwość i tak dokona gruntownej reformy szeroko rozumianego wymiaru sprawiedliwości (nie może być "państwa w państwie").