„Musimy bronić Europę przed „leworządnością”!

Słowa "klucze" z wywiadu PR Koszalin: „Musimy bronić Europę przed „leworządnością”! Premier Donald Tusk powinien skorzystać z okazji i siedzieć cicho! W Polsce nie było i nie ma anytsemityzmu! Silna i charyzmatyczna osobowość Ministra Joachima Brudzińskiego potrzebą chwili w PE.

Główne tezy wywiadu:
Silna reprezentacja Prawa i Sprawiedliwości w Europie, dla której polskość to świętość, która ma bronić polskiej tożsamości, polską kulturę i polskie tradycje! Z wielką dumą mogę stwierdzić, że jestem bardzo zaszczycony podjęcia wyzwania u boku Pana Ministra Joachima Brudzińskiego, polityka tak wytrawnego i z charyzmą, doświadczonego, a jednocześnie prawdziwego i szczerego w sowich działaniach. Jest obecnie potrzebny w Brukseli i Strasburgu, a ostatni przykład ze Stambułu, gdzie Pan minister nie poparł deklaracji procesu budapeszteńskiego w sprawie migracji wespół z Węgrami, Czechami, Słowacją Austrią i Włochami, wskazuje, że w jakieś mierze potrafi pozytywnie oddziaływać na inne kraje. Musimy bronić Europę przed „leworządnością”. Maszerujemy równym krokiem, solidarni i zjednoczeni niosąc na przodzie biało-czerwoną flagę - dla Polski!
Odnośnie powrotu Premiera Donalda Tuska do polskiej polityki i jego zapowiedzi, że nie będzie udawał bezstronnego. Wypowiedzi przewodniczącego Rady, że „polskość to nienormalność, „liczenie głosów” podczas „nocnej zmiany”, pamiętne grożenie Polsce, że będziemy 230 tys. euro płacić kary za nieprzyjęcie jednego uchodźcy, zniszczenie polskiego przemysłu stoczniowego w okresie modernizacji stoczni w Niemczech i we Francji - sprowadza się do jednego - Powinien, skorzystać z okazji i siedzieć cicho!
Słowa premiera Benjamina Netanjahu i jego ministra spraw zagranicznych Israela Katza, m.in. o "wyssanym z mlekiem matki antysemityzmie Polaków “jest wysoce niesprawiedliwe, krzywdzące i bardzo skandaliczne. Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej, Rada Pomocy Żydom ”Żegota”, ponad 6 600 Polaków - Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, „złota wolność Żydów” przez kilka stuleci w Polsce, „przywileje kaliskie” w XIV wieku, Kazimierz Wielki jako „Król Żydów i Chłopów”- to konkretne dowody, że w Polsce nie było i nie ma antysemityzmu!

CAŁOŚĆ WYWIADU (AUDIO)